Η παραλία Δελφίνια στη Στούπα Μεσσηνίας
![Παραλία Δελφίνια](/assets/inlined/articles/discover/delfinia-beach-1.jpg)
Μία υπέροχη αμμουδιά φιλική για παιδιά κοντά στη Στούπα. Υπάρχει ντουζιέρα καθώς και μία καντίνα ενώ δεν υπάρχουν ομπρελοκαθίσματα. Πάρκινγκ επί του κεντρικού δρόμου και αν δε βρείτε θέση ή θέλετε να παρκάρετε παρακάτω υπάρχει ένα πάρκινγκ επί πληρωμή. Για να φθάσετε στην παραλία ακολουθείτε ένα σύντομο και αρκετά κατηφορικό μονοπάτι.
Δείτε παρακάτω περισσότερες φωτογραφίες.
![Παραλία Δελφίνια](/assets/inlined/articles/discover/delfinia-beach-2.jpg)
![Παραλία Δελφίνια](/assets/inlined/articles/discover/delfinia-beach-3.jpg)
![Παραλία Δελφίνια](/assets/inlined/articles/discover/delfinia-beach-4.jpg)
![Παραλία Δελφίνια](/assets/inlined/articles/discover/delfinia-beach-5.jpg)
Το κατηφορικό μονοπάτι που οδηγεί στην παραλία
Ακολουθεί χάρτης με την ακριβή τοποθεσία.